biuro@czyste-biura.pl +48 535 585 562

Koronawirus: informacje i zalecenia

Koronawirus: informacje i zalecenia
Koronowirus - zalecenia
Dezynfekcja domu koronowirus

Na różnych powierzchniach w mieszkaniu, niektóre bakterie oraz wirusy są, w stanie przetrwać przez bardzo długi czas, a w przypadku COVID-19 dotychczas ustalono, że pozostaje on aktywny przez okres kilku godzin do nawet kilku dni.
Podczas tego okresu istnieje duże ryzyko, że bliscy lub osoby mieszkające z chorym mogą zakazić się patogenem, przez kontakt z różnymi przedmiotami. Dlatego bardzo ważna jest higiena w czasie choroby, a także dezynfekcja mieszkania.

Jako firma zajmująca się profesjonalnie sprzątaniem, zalecamy naszym klientom częste dezynfekowanie klamek, przedmiotów oraz powierzchni, na których może się znajdować patogen. Zalecany do tego jest płyn o zawartości alkoholu powyżej 60%.
Sprzątając biura czy też gabinety dentystyczne/lekarskie, dezynfekujemy: klamki, lustra, blaty, baterie umywalkowe oraz muszle klozetowe. Dodatkowo myjemy podłogi płynem do dezynfekcji powierzchni płaskich. Dbamy również o zdrowie swoje oraz zdrowie pracowników. Każdy z nas używa rękawiczek jednorazowych, maseczek oraz płynów do dezynfekcji rąk.
Należy zadbać o to, żeby wirus się nie rozprzestrzeniał dlatego bądź odpowiedzialny i #zostanwdomu.

Close Menu